Kontakt

skontaktuj się z nami

Lokalizacja

Ujaniny.boleslawiec.org posiada znakomitą lokalizację blisko centrum miasta. Znajdujemy się w odległości 1,5 km od bolesławieckiego rynku i 400m od stadionu gdzie możesz pobiegać i poćwiczyć, 700 metrów od Hotel Bolesławiec "U Janiny" znajduje się aquapark z siłownią oraz squash "ORKA". Nasz obiekt to idealne miejsce na spędzenie noclegu w Bolesławcu.

Ujaniny.boleslawiec.org mają doskonały dojazd drogami miejskimi jak również autostradą A4.

W odległości 500 metrów od hotelu znajduje się market Dino, a także las do którego możesz wybrać się na spacer ze swoim czworonogiem. W ogrodzie znajduje się grill dla gości oraz mały plac zabaw dla dzieci.
Nasza oferta na tanie noclegi w Bolesławcu i śniadania nie ma sobie równych.

Ujaniny.boleslawiec.org to świetne miejsce wypoczynku dla wszystkich. Prywatna posesja gwarantuje bezpieczny parking dla gości i łatwy dojazd w dowolne miejsce w Bolesławcu. Do noclegów łatwo możesz dojechać z autostrady A4 jak również z drogi krajowej 94. Ujaniny.boleslawiec.org zapewniają miłą atmosferę wypoczynku i relaksu. Zapewniamy noclegi dla osób prywatnych oraz firm. Lokalizacja ujaniny.boleslawiec.org to ul. Kołłątaja 20a, 59-700 Bolesławiec.

Z NAMI SATYSFAKCJA Z NOCLEGU W BOLESŁAWCU GWARANTOWANA.


Napisz do Nas


Dziękujemy. Twoja wiadomośc została wysłana.
Błąd, wiadomość nie wysłana

Rezerwuj teraz:

Pensjonat U Janiny Bolesławiecnoclegi Bolesławiecnoclegi